متن خبر

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۰۲/۰۴

تعداد بازدید : ۸۷۵

تعداد رای : ۸

پرداخت 900 میلیون تومان تشویقی به محققان در اردیبهشت ماه 1397

درخواست های تشویقی مربوط به مقالات منتشر شده در نشریات منتخب، شرکت در دوره های مطالعاتی معتبر، شرکت در کنگره های بین المللی معتبر و همچنین برگزاری رویدادهای معتبر داخلی در این مرحله از پرداخت های دبیرخانه فدراسیون واریز شده است.

فدراسیون سرآمدان علمی ایران در تاریخ 3 اردیبهشت ماه 97، تشویقی مقالات منتشر شده در نشریات منتخب، شرکت در دوره های مطالعاتی معتبر، شرکت در کنگره های بین المللی معتبر و همچنین برگزاری رویدادهای معتبر داخلی را به مبلغ 900 میلیون تومان با پیگیری‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تأمین منابع مالی پرداخت کرده است.

به توجه به منابع محدود فدراسیون برای تأمین پرداخت‌ها، مبلغ تشویقی برخی نشریات منتخب به شرح زیر تعدیل و تشویقی سایر نشریات به روال سابق انجام شده است.

·         تشویقی نشریات برتر با رتبه بالاتر از 30؛

o       مبلغ 30 میلیون ریال

·         تشویقی نشریات Chemical Review و Chemical Society Review؛

o       مبلغ 100 میلیون ریال

بدیهی است مبلغ‌های اعلام شده، کل تشویقی مقاله بوده و ضروری است فرد دریافت کننده تشویقی، سهم سایر نویسندگان را با توجه به نقش آن ها در مقاله، پرداخت نماید.

 

نوع حمایت تعداد مبلغ کل (میلیون ریال)
برگزاری رویدادهای داخلی معتبر 9 1420
چاپ مقاله در نشریات برتر 166 5710
حضور در دوره مطالعاتی معتبر بین المللی 32 1420
شرکت در کنگره معتبر بین المللی 7 450

 

فدراسیون در تلاش است در آینده نیز با حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تشویقی سایر درخواست‌ها (شامل مقالات، حضور در دوره های مطالعاتی و ...) که تاکنون به فدراسیون ارسال شده یا خواهد شد را نیز با روال جدید انجام دهد.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)