متن خبر

تاریخ خبر : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

تعداد بازدید : ۲۹۴

تعداد رای : ۱

عیدانه معاونت علمی برای سرآمدان علمی ایران

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یارانه دریافت خدمات آزمایشگاهی ویژه سرآمدان علمی ایران به 90 درصد افزایش یافت.

 

بر اساس اعلام دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی، منتخبین برنامه مرجعیت علمی می‌توانند خدمات آزمایشگاهی مورد نیاز خود را از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی در سراسر کشور با 90 درصد تخفیف دریافت کنند.

 

برنامه دستیابی به مرجعیت علمی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ابتدای سال 1394 آغاز به کار کرده و در نظر دارد با شناسایی مستمر افراد توانمند و دارای بنیه علمی قوی و ارائه حمایت‌های ویژه از این افراد، کشور را به سمت مرجعیت علمی در جهان سوق دهد.

 

بنا بر این گزارش، تا کنون 65 نفر به عنوان افراد مستعد این برنامه به شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معرفی و بیش از 3200 میلیون ریال اعتبار خدمات آزمایشگاهی در این زمینه تخصیص داده شده است.

 

اعتبارات دریافت خدمات آزمایشگاهی از سوی شبکه آزمایشگاهی در باشگاه مشتریان شبکه ارایه می‌شود و دارندگان اعتبار با مراجعه به همه مراکز عضو در سراسر کشور می‌توانند با ارایه کارت ملی، از این اعتبار استفاده کنند.

 

باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی بیش از 15000 عضو دارد که از این طریق، طراح‌های تخفیف متنوعی را به پژوهشگران، دانشجویان و شرکت‌های دانش‌بنیان ارایه می‌کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر، لینک خبر در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی را کلیک نمایید.

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

نـــام
ایمیل
نظر شما
کارکترهایی که در تصویر می بینید را وارد نمایید. (حساس به حروف کوچک و بزرگ)